Wracamy czasowo do nauki zdalnej!

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wracamy czasowo do nauki zdalnej!

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie.

Nowe zmiany obowiązują od 22 marca do 11 kwietnia.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego, szkoła organizuje opiekę świetlicową. Warunkiem jest informacja od rodziców.

Co pozostaje bez zmian do 11 kwietnia:

·          Oddział Przedszkolny nadal pracuje bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego,

·          uczniowie posiadający orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w uzasadnionych przypadkach, mogą na wniosek rodzica mieć zorganizowane zajęcia edukacyjne na terenie szkoły,

·          utrzymuje się możliwość  zorganizowania konsultacji dla uczniów klasy VIII na terenie szkoły z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego,

·          w razie wystąpienia trudności sprzętowych, szkoła umożliwia wypożyczenie laptopów,

·          biblioteka szkolna zaprasza uczniów w każdy piątek od godz. 1030 do 1315.

Od poniedziałku, 22.03.2021 r. pracujemy zdalnie według wcześniej opracowanego planu zajęć, który dostępny jest na stronie internetowej szkoły.