Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018

Jak co roku w naszej szkole odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były programy wyborcze, a w nich hasła i obietnice.

Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które  w tym roku szkolnym przeprowadziliśmy 5 października. Poprzez tajne, bezpośrednie i powszechne głosowanie, w którym każdy uczeń mógł oddać tylko jeden głos, wyłoniono samorządową reprezentację szkoły w składzie:

Przewodniczący SU –               Paulina Napora klasa III G

Z-ca przewodniczącego SU – Oskar Walus klasa III G

Członkowie SU –                      Justyna Hołyszko klasa III G

Marlena Stachyra klasa VII SP

Magdalena Szpytman klasa VII SP

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała Komisja Wyborcza oraz opiekunowie SU: pan Rajmund Gorczyca oraz pani Dorota Pasiak-Konowalik.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!