Wycieczka szkolna do kina

W dniu 26.09.2018r. odbyła się wycieczka szkolna  do kina HELIOS w Przemyślu, w której uczestniczyły klasy : III g., VII i VIII, pod opieką Pani Katarzyny Sus, Pani Barbary Szafran, Pani Barbary Zabłockiej. Wycieczka rozpoczęła się zebraniem wszystkich uczestników około godziny 800 na parkingu szkolnym, następnie udaliśmy się do kina. O godzinie 900  rozpoczęła się projekcja filmu ,, Dywizjon 303. Historia prawdziwa ’’. Film opowiada historię polskich lotników, początkowo niedocenianych i wyśmiewanych, którzy stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

Po seansie odbyło się wiele rozmów, dotyczących odtwórców głównych ról, efektów specjalnych oraz odniesień do książki Arkadego Fiedlera. Film zebrał same pozytywne recenzje.