Informacja dla uczniów i rodziców o nauczaniu zdalnym w Oddziale Przedszkolnym

Informacja dla uczniów i rodziców o nauczaniu zdalnym

w Oddziale Przedszkolnym

W związku z dodatkowymi obostrzeniami, wprowadzonymi od 27 marca do 9 kwietnia 2021 r. praca w Oddziale Przedszkolnym będzie się odbywała za pomocą metod i form zdalnych.

Zajęcia są obowiązkowe dla dzieci sześcioletnich. Dzieci pięcioletnie zachęcamy do udziału i aktywności.

Podstawowym narzędziem komunikacji są: Zoom, poczta elektroniczna, grupa na Messengerze.

Plan zajęć:

1.      800-845 - rozpoczęcie zajęć

Moduł edukacyjny (połączenia za pomocą zoom)

2.      845-915- przerwa śniadaniowa

3.      915-1000-kontynuacja zajęć dydaktycznych (praca samodzielna)

Moduł ćwiczeniowy (utrwalający wiedzę i umiejętności z modułu głównego; praca samodzielna z ćwiczeniami, kartami pracy oraz materiałami audiowizualnymi)

4.      1000-1015 – przerwa śniadaniowa i relaksacyjna

5.      1015-1100- ewaluacja zajęć (zoom – sprawdzanie kart pracy, ćwiczenia sprawdzające)

6.      1100-1115 – podsumowanie zajęć (zoom)

Plan zajęć, w zależności od realizowanego materiału, potrzeb i możliwości edukacyjnych dzieci, może ulegać zmianie i przesunięciom.