„Bezpieczni podczas zabaw na śniegu i lodzie”

Korzystając z zimowej aury nasze dzieci chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Bawiąc się warto, by pamiętały o zasadach zachowania bezpieczeństwa. Temu miał sprzyjać konkurs plastyczny pt. „Bezpieczni podczas zabaw na śniegu i lodzie” zorganizowany przez szkolne koło PCK.

W rywalizacji wzięły udział dzieci klas 0-III Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Maćkowicach. Ich prace charakteryzowały się niezwykłą przenikliwością w rozumieniu zagadnienia oraz wyjątkowymi walorami artystycznymi. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Aleksandra Potaczek

II miejsce – Natalia Buczek

III miejsce – Oskar Kaczmarz

Cała społeczność szkolna była pod wrażeniem pomysłowości, zdolności plastycznych oraz inwencji twórczej naszych uczniów. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.