Wycieczka do Nowej Dęby

W dniu 31 października 2019r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielkami wzięli udział w wycieczce do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Celem wycieczki było zwiedzenie fabryki oraz zapoznanie się z procesem powstawania ozdób choinkowych. Pod opieką pani przewodnik dzieci oglądały przepiękne bombki i ozdoby z różnych części świata i różnych epok. Obejrzały też proces wyrobu ozdób choinkowych oraz pracownię ręcznego zdobienia bombek. Emocjonującym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu. Na koniec pobytu wszyscy udali się do firmowego sklepu, gdzie każdy zaopatrzył się w przepiękne ozdoby, które będą doskonałą pamiątką pobytu w tym niepowtarzalnym muzeum.